Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

W kancelariach

Góralski & Goss Legal wzmacnia zespół procesowy

Jan Hasik
Informacja Prasowa
Z dniem 1 stycznia br. do zespołu GGLegal dołšczył Jan Hasik, specjalista od prawa procesowego obejmujšc stanowisko Senior Associate.

Będzie odpowiadał za sprawne funkcjonowanie jednego z kluczowych działów prawnych w kancelarii oraz pokieruje praktykš Healthcare.

Jan Hasik to doœwiadczony radca prawny z bogatym dorobkiem zawodowym w obszarze postępowań sšdowych, w szczególnoœci w zakresie bieżšcych spraw gospodarczych. Zajmuje się doradztwem prawnym z zakresu prawa medycznego i prawa farmaceutycznego. Od wielu lat doradza podmiotom leczniczym w ich bieżšcej działalnoœci, w tym również w sprawach regulacyjnych, przy zamówieniach publicznych i prawnych aspektach badań klinicznych.

Zanim dołšczył do zespołu GGLegal, pracował na stanowisku radcy prawnego w kancelarii Chajec, Don-Siemion & Żyto, gdzie odpowiadał za realizację projektów healthcare i sprawy procesowe. Wczeœniej, przez cztery lata kierował pracami działu prawnego firmy farmaceutycznej Komtur Polska Sp. z o.o. Doœwiadczenie zawodowe o profilu medycznym zdobywał jako prawnik w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

W swojej pracy zawodowej zajmuje się także doradztwem prawnym przy pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji unijnych.

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL