Zmiany kadrowe w PZU Życie

aktualizacja: 20.04.2017, 17:27
Foto: Bloomberg

Paweł Surówka nie jest już prezesem spółki życiowej PZU. Do czasu powołania nowego szefa jej pracami pokieruje Roman Pałac.

REDAKCJA POLECA
26.04.2017
Roman Pałac prezesem PZU Życie
21.04.2017
Emilewicz: premier Szydło sprawuje osobisty nadzór nad spółką PZU
kariera
Wulgaryzmy w pracy niedopuszczalne, chociaż powszechne

W zeszłym tygodniu Paweł Surówka został powołany na prezesa PZU. Przez ostatni rok stał on na czele PZU Życie. Jak wynika z ustaleń "Pulsu Biznesu" nie jest on już prezesem PZU Życie. Przeszedł do rady nadzorczej spółki, w której pełni rolę przewodniczącego.

Do czasu powołania nowego prezesa obowiązki prezesa PZU Życie będzie pełnił Roman Pałac.

Przejście Pawła Surówki z zarządu do rady nadzorczej PZU Życie to nawiązanie do tradycji ubezpieczyciela - podkreśla "PB".

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE