Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Telewizja

Dlaczego na "Grę o tron" fani poczekajš do 2019 roku?

YouTube
Casey Bloys, odpowiedzialny za ofertę programowš HBO, w rozmowie z "Entertainment Weekly" wyjaœnił, dlaczego premiera ósmego, ostatniego sezonu "Gry o tron" odbędzie się dopiero w 2019 roku.

Dotychczas premiery kolejnych sezonów jednego z najpopularniejszych seriali w historii telewizji odbywały się rok po roku. Ósmy, ostatni sezon, który ma mieć jedynie szeœć odcinków, pojawi się jednak na antenie HBO dopiero w 2019 roku, mimo że poprzedni sezon zakończył się w połowie 2017 roku.

Bloys tłumaczy jednak, że dbałoœć o jakoœć oraz rozmach produkcji, a także fakt, że twórcy serialu, David Benioff i Dan Weiss sš perfekcjonistami, sprawiły, że fani serii muszš uzbroić się w cierpliwoœć. 

- Potrzebujš tyle czasu, żeby zapewnić iż serial osišgnie najwyższš jakoœć. Wraz z rozwojem serial stawał się coraz większy i większy - więcej scen bitewnych, więcej efektów specjalnych - tłumaczył Bloys.

- To wymaga czasu. Mogę was jednak zapewnić: Dan i Dave nie siedzš na plaży czekajšc na powrót do pracy. Sš perfekcjonistami - dodał zapewniajšc, że 2019 rok to pierwsza możliwa data premiery ostatniego sezonu serii.

Pytany o ewentualne nowe seriale, nawišzujšce do œwiata "Gry o tron" Bloys zapewnił, że "pracujš nad nimi utalentowani ludzie", ale dodał, że tzw. spin-offy "Gry o tron" nie trafiš na ekrany wczeœniej niż rok po emisji ostatniego odcinka serialu.

ródło: The Independent

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL