Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Telewizja

„Ucho prezesa”: Kartoflana TVP

showmax.com
W trzecim odcinku serialu Roberta Górskiego prezes zajmuje się mediami. Do gabinetu przychodzš m.in. Krzysztof Czabański z Rady Mediów Narodowych oraz prezes TVP Jacek Kurski.

Prezes i Mariusz dokonujš analizy flagowych programów informacyjnych w Telewizji Publicznej i TVN. Przekazy w obu mediach sš naturalnie całkowicie przeciwne. Gdy w jednej telewizji spiker mówi, że „500 plus rujnuje państwo”, w drugiej „500 plus naprawia państwo”. Nawet prognoza pogody jest odmienna. – Nasza lepsza – konstatuje Mariusz. - Merytorycznie tak, tylko taka bardziej kartoflana – odpowiada mu prezes.

Do gabinetu przychodzš więc najciekawsze postacie zwišzane z telewizjš publicznš/narodowš. Wizytę prezesowi składa Krzysztof z Rady Mediów Narodowych, który z TVP jest bardzo zadowolony. - Nie mogło być lepiej… chociaż… niekiedy… nie bardzo… - łamie się. Szybko jednak spotka go riposta, bo na wieœć o wizycie Czabańskiego na Nowogrodzkš wbiega Jacek Kurski. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia?

Na pewno swojš wizję telewizji przedstawi obrazowo jej szef, który kaganek oœwiaty myli z kagańcem. Z odcinka dowiemy się, gdzie wyborcy PiS, widzowie TVP majš Teatr TV, a co jest dla nich najważniejsze. - I gra Zenkowa gitara – ocenia zadowolony ze swojej pracy telewizyjny prezes.

W opałach znajdzie się za to pani Basia z sekretariatu, którš nawiedzi Jerzy Targalski. Oprócz wytłumaczenia, dlaczego nie znalazł się w ksišżce „Resortowe dzieci”, choć podobnie jak ojciec był w PZPR, dowiemy się, kto zabił Kennedy’ego.

Trzeci odcinek „Ucha prezesa” o tytule „Co tam, panie, na pasku” (oczywiœcie pasku w TVP Info) od czwartku można oglšdać na showmax.com. Za tydzień będzie dostępny na youtube.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL