Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Telewizja

Miłość, przygoda i durczokracja

Fotolia
Słowo miłoœć odmieniane było przez wszystkie przypadki w liczbie pojedynczej i mnogiej przez Krzysztofa Ibisza , który w czwartkowy wieczór prowadził uroczyste spotkanie Polsatu z okazji nowej jesiennej ramówki. Nastrojowi miłoœci sprzyjała atmosfera spotkania w ogrodach pałacyku na Foksal w ostatni dzień wakacji.

W czasach, kiedy na œwiatowych wybiegach modelki przypominajš pacjentki z zaawansowanš anoreksjš Polsat postanowił zwrócić uwagę, że wielu mężczyznom podobajš się kobiety o nieco pełniejszych kształtach. Zrobił więc atut z normalnoœci, jakš obserwujemy na co dzień idšc ulicami miast. Przejawem tej normalnoœci będzie nowy program Polsatu „Supermodelka Plus Size”, którego nazwa mówi sama za siebie. Kryteria stawiane uczestniczkom sš następujšce: muszš nosić minimum rozmiar 42, mieć co najmniej 170 cm wzrostu i być w wieku od 18 do 28 lat. Rangę programu podnosi fakt, że w skład jury wchodzi m.in. Ewa Minge.najbardziej rozpoznawalna polska projektantka, ceniona na œwiecie za oryginalne, odważne kreacje. Minge ma na koncie m.in. pokazy w Berlinie, Mediolanie, Wiedniu, Paryżu czy w Nowym Jorku.

Tematyka miłosna przepleciona z medycynš pojawi się w nowym serialu Polsatu  „W rytmie serca” Opowiada on historię kobiety, która jako studentka po ciężkim rozstaniu i zajœciu w cišżę, zrezygnowała z dalszej nauki. Po kilku latach drogi jej i ojca dziecka ponownie się przecinajš. Kiedy samotna matka już myœlała, że wie, czego chce i kogo kocha, nagle zjawia się dawny ukochany. W serialu zobaczymy m.in. Edytę Olszówkę, Barbarę Kurdej Szatan, Małgorzatę Foremniak  oraz Mateusza Damięckiego.

„Wyspa przetrwania” to z kolei nowy program Polsatu skierowany do miłoœników przygody i mocnych wrażeń. Szesnastu œmiałków z Polski przez miesišc zmaga gać się będzie w morderczych konkurencjach w tropikalnym klimacie jednej z wysp archipelagu Fidżi. Liczyć się będzie siła mięœni i intelektu, determinacja w rywalizacji o ogień, jedzenie i dach nad głowš, a przede wszystkim subtelna gra negocjacji i sojuszy. Z tej rywalizacji zwycięsko wyjdzie tylko jedna osoba.

Obchodzšcy 25-lecie Polsat chcšc pozyskać nowych widzów nie zapomniał o dotychczasowych, stšd właœnie kolejne edycje takich bestsellerów jak „Twoja twarz brzmi znajomo”.  Uczestnikami najnowszej będš m.in. Anna Dereszowska, Kacper Kuszewski i znany niegdyœ z dziecięcego œpiewania Krzysztof Antkowiak. Czy przy wypełnianiu magicznego kwadratu przyda się bardziej polska pracowitoœć czy hiszpański temperament? Kto z dwójki Polak i Rosjanin okaże się lepszym detektywem i zauważy więcej szczegółów? Jak uczestników oceniš jurorzy? OdpowiedŸ już w najbliższy wtorek w drugiej edycji programu  „The Brain. Genialny Umysł”, czyli telewizyjnego pojedynku geniuszy z niemal całego œwiata. Będš geniusze i będš Kiepscy, czyli Andrzej Grabowski zaprasza na kolejny sezon œwiata według Kiepskich. 

Kiedy Maciej Dowbor będzie prowadził „Twoja twarz brzmi znajomo” - mama prezentera, Katarzyna Dowbor wraz z ekipš Polsatu odbuduje i wyremontuje domy najbardziej potrzebujšcym. Będš występy kabaretowe i programy polityczne. W czasach, kiedy demokracja w Polsce ma zdaniem polityków wiele odcieni Kamil Durczok zaprasza na nowš jej odsłonę, czyli program Durczokracja.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL