Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Telewizja

"Gra o tron": Jest kolejny wyciek

YouTube
Szczegółowy scenariusz siódmego, ostatniego odcinka najnowszego sezonu "Gry o tron", jest dostępny w sieci - informuje "The Independent". Liczšcy 20 stron skrypt został udostępniony za poœrednictwem serwisu Reddit.

HBO, producent "Gry o tron", stał się przed kilkoma tygodniami ofiarš ataku hakerskiego w wyniku którego cyberprzestępcy przejęli ok. 1,5 terabajta danych, w tym m.in. informacje na temat najnowszego sezonu "Gry o tron". Przed kilkoma tygodniami do sieci - niezależnie od ataku na serwery HBO - wyciekł też przed premierš czwarty odcinek sezonu, a szósty odcinek - znów na kilka dni przed premierš - omyłkowo udostępniła hiszpańska filia HBO.

Teraz w sieci znalazł się 20-stronicowy scenariusz ostatniego odcinka serialu, który udostępniał proszšcym o to internautom haker - informuje "The Independent".

Scenariusz odcinka dotarł też do redakcji gazety, która jednak nie zdecydowała się na zdradzenie żadnych szczegółów fabuły.

"The Independent" zauważa, że wyciek scenariusza jednego z poprzednich odcinków - "Łupy wojenne" - zgadzał się z tym, co widzieliœmy na ekranie, choć zmienione zostały niektóre linie dialogowe.

Prawdopodobnie tak samo jest więc w przypadku najnowszego wycieku.

Siódmy odcinek siódmego sezonu "Gry o Tron" będzie można obejrzeć w HBO wieczorem 27 sierpnia (ok. godziny 3:00 czasu polskiego).

 

ródło: The Independent

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL