"Ucho prezesa" odcinek 9: Wracają graty do domu Beaty

aktualizacja: 20.03.2017, 10:44
Foto: YouTube

W dziewiątym odcinku „Ucha prezesa” pojawiła się pani premier.

REDAKCJA POLECA

Spadające notowania PiS dobrze pointuje pytanie prezesa skierowane do Mariusza, który zasłużył na zaufanie, testując karmę dla kota: "Co zrobić z tym patriotą roku? Tylko nam rujnuje opinię".

Pani premier przychodzi wraz z mężem. Ale jego status jest mniej więcej taki jak prezydenta - czeka na korytarzu i zostaje oddelegowany z dokładną instrukcją do prac domowych. A pani premier i pan prezydent wspominają – oczywiście na korytarzu - z rozmarzeniem, jak było przed wyborami. I analizują jak jest po wyborach. Bywało lepiej!

Tymczasem minister Antoni, który był umówiony z prezesem godzinę po wizycie pani premier przyjechał wcześniej. "W godzinę żeśmy z Lichenia przygnali!" – chwali się. Przyjechał oczywiście z młodym asystentem Misiem.

Wypadek, jaki zdarzył się pod Toruniem z udziałem ministra, Antoni tłumaczy: "Warunki jazdy nie dostosowały się do naszej prędkości".

Warto zobaczyć rozmowę pani premier z ministrem Antonin. Nie zagłuszy jej nawet disco polo, w rytm którego tańczy i opowiada przebieg wizyty w białostockim klubie asystent Miś.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE