Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Telewizja

"Ucho prezesa" odcinek 9: Wracajš graty do domu Beaty

YouTube
W dziewištym odcinku „Ucha prezesa” pojawiła się pani premier.

Spadajšce notowania PiS dobrze pointuje pytanie prezesa skierowane do Mariusza, który zasłużył na zaufanie, testujšc karmę dla kota: "Co zrobić z tym patriotš roku? Tylko nam rujnuje opinię".

Pani premier przychodzi wraz z mężem. Ale jego status jest mniej więcej taki jak prezydenta - czeka na korytarzu i zostaje oddelegowany z dokładnš instrukcjš do prac domowych. A pani premier i pan prezydent wspominajš – oczywiœcie na korytarzu - z rozmarzeniem, jak było przed wyborami. I analizujš jak jest po wyborach. Bywało lepiej!

Tymczasem minister Antoni, który był umówiony z prezesem godzinę po wizycie pani premier przyjechał wczeœniej. "W godzinę żeœmy z Lichenia przygnali!" – chwali się. Przyjechał oczywiœcie z młodym asystentem Misiem.

Wypadek, jaki zdarzył się pod Toruniem z udziałem ministra, Antoni tłumaczy: "Warunki jazdy nie dostosowały się do naszej prędkoœci".

Warto zobaczyć rozmowę pani premier z ministrem Antonin. Nie zagłuszy jej nawet disco polo, w rytm którego tańczy i opowiada przebieg wizyty w białostockim klubie asystent Miœ.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL