Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Telekomunikacja i IT

Accenture: nowe technologie w służbie działań CSR

swietawaccenture.pl
Wirtualny spacer po œwištecznym biurze oraz film nakręcony w technologii 360 to przykłady akcji, wspierajšcych działania charytatywne, które przygotował Accenture.

Nowe technologie œmiało wkraczajš w kolejne dziedziny naszego życia.

- Już kilka lat temu zastšpiliœmy tradycyjne kartki i prezenty œwišteczne akcjami wykorzystujšcymi nowinki technologiczne. Za każdym razem staramy się zaskoczyć naszych klientów. Rok temu otrzymali od nas na œwięta wideobroszurę z życzeniami, a w tym roku wysyłamy im Smart Goggles, dzięki którym wybiorš się na wirtualny spacer po œwištecznym biurze Accenture oraz obejrzš film nakręcony w technologii 360 z życzeniami i zachętš do wsparcia działań charytatywnych zorganizowanych przez naszych pracowników – mówi Magdalena Sawicka, dyrektor działu marketingu i komunikacji Accenture Polska.

Accenture już kilka lat temu zastšpiło tradycyjne kartki i prezenty œwišteczne charytatywnš akcjš bożonarodzeniowš, w którš włšczajš się nie tylko pracownicy, lecz także klienci firmy. W tym roku zamiast zwykłych życzeń rozsyła ona Smart Goggles, dzięki którym można wybrać się na wirtualny spacer po œwištecznym biurze Accenture i obejrzeć tzw. film sferyczny z życzeniami i zachętš do wsparcia jednego z dziewięciu działań charytatywnych wymyœlonych i zorganizowanych przez pracowników firmy.

– Film nakręcony w technologii 360 odsyła naszych klientów do strony internetowej swietawaccenture.pl, gdzie czeka na nich wirtualna choinka. Każda zawieszona przez klientów ozdoba to 100 zł, które przeznaczymy na cele społeczne wybrane przez pracowników Accenture – mówi Jakub Smarz z działu marketingu i komunikacji Accenture. W zeszłym roku pracownicy zorganizowali osiem różnych działań charytatywnych, w ramach których zebrali łšcznie 35 tys. zł. Duży odzew klientów na akcję bożonarodzeniowš sprawił, że firma podwoiła tę kwotę.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL