AirPrint – drukuj z urządzeń Apple bez sterowników

aktualizacja: 25.11.2016, 10:49

iPhone, iPad, Macbook – sprzęt Apple budzi emocje. Miłośnicy nie wyobrażają sobie korzystania z urządzeń innej marki, przeciwnicy uważają, że to drogie urządzenia przeciętnej jakości.

Jeżeli jednak korzystasz z urządzeń Apple docenisz AirPrint. Jest to technologia za pomocą urządzeń wyposażonych w systemy iOS oraz OS X, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji czy sterowników. Użytkownicy mogą wykorzystywać wydruk bezsterownikowy na urządzeniach wielofunkcyjnych i drukarkach Kyocera znajdujących się w tej samej sieci.

Artykuł powstał we współpracy z:  oraz  

Komentarz dnia

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE