Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Telekomunikacja i IT

Outsourcing druku i dzierżawa urzšdzeń

Firmy i urzędy nie muszš inwestować, aby pozyskać do biur nowoczesne drukarki laserowe i urzšdzenia wielofunkcyjne. Coraz większš popularnoœć zdobywa dzierżawa sprzętu za niewielkš miesięcznš opłatš. Dzierżawa urzšdzeń drukujšcych ma szereg zalet. Przede wszystkim niewielki koszt usługi oraz rozłożenie wydatków w czasie nie naruszajš płynnoœci finansowej. Ponadto opłaty za dzierżawę traktowane sš w całoœci jako koszt uzyskania przychodu, obniżajšc podatek dochodowy.

Eksperci Arcusa przejmujš pełnš odpowiedzialnoœć za sprawne funkcjonowanie urzšdzeń (serwisowanie, dostawa i wymiana materiałów eksploatacyjnych, dostarczenie urzšdzenia zastępczego w razie awarii czy aktualizację oprogramowania).

Oferta dzierżawy firmy Arcus dotyczy praktycznie całego asortymentu urzšdzeń biurowych – drukarek do biura i rozbudowanych urzšdzeń wielofunkcyjnych japońskiej marki Kyocera, przez adresarki, kopertownice, otwieraczki i składarki firmy Pitney Bowes, po oprogramowanie służšce do zarzšdzania obiegiem dokumentów.

To od klienta i jego potrzeb zależy czy zdecyduje się jedynie na dzierżawę urzšdzeń, czy na kompleksowš usługę, czyli pełen outsourcing druku. W obu przypadkach rozwišzania te pozwalajš obniżyć koszty druku.

  

Artykuł powstał we współpracy z:  oraz  

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL