Jak motywować pracowników różnych pokoleń?

aktualizacja: 18.03.2016, 16:41

Pracownicy, szczególnie w firmach wielopokoleniowych mają różne potrzeby i cele. "Dla starszych pokoleń ważna jest stabilność zatrudnienia, reputacja firmy w jakiej pracują i przewidywalność ich losów. Dla ludzi młodych zmiana jest rzeczą normalną, wpisaną w dna pracownicze". Komentują Piotr Wielgomas, Prezes Zarządu w Bigram i Marcin Piasecki z "Rzeczpospolitej"

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE