Trybunał to tylko kilka procent straty dla PiS

aktualizacja: 19.03.2016, 23:45

Powinniśmy rozróżnić problem Trybunału Konstytucyjnego i kwestię kto ma rację w tym sporze. O ile Polacy uważają, że wyrok powinien zostać opublikowany, o tyle na drugie pytanie nie ma zgodności. PiS nie wybrano z powodu obietnic zmian TK, a z powodu obietnic socjalnych i z tego będzie rozliczony przez wyborców. Komentują Marcin Duma, prezes IBRIS i Michał Szułdrzyński z "Rzeczpospolitej".

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE