Kto zarobi na programie 500+ ?

aktualizacja: 03.03.2016, 17:29

Na uruchomienie programu 500+ czekają nie tylko rodzice ale także wiele branż gospodarki. Do wydania jeszcze w tym roku jest kwota 17 mld zł. Większych zysków oczekuje branża żywnościowa, producenci AGD i co ciekawe, meblarze, których przychód może wzrosnąć nawet o miliard złotych. Komentują Aneta Wieczerzak i Paweł Rożyński z "Rzeczpospolitej".

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE