Polska coraz bliżej Węgier

aktualizacja: 10.02.2016, 18:16

W ubiegłej kadencji Sejmu pracowało ponad 100 grup bilateralnych utrzymujących kontakt z Parlamentami całego świata. Jako pierwsza i jedyna w tej kadencji powstała polsko - węgierska grupa bilateralna. Ma zająć się między innymi uchwałami uczczenia 60- lecia roku 1956 w Polsce i na Węgrzech, kiedy miało miejsce tłumienie powstań przeciwko władzy komunistycznej. Komentują Wiktor Ferfecki i Michał Szułdrzyński z "Rzeczpospolitej".

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE