Majątek prokuratorów i sędziów do prześwietlenia

aktualizacja: 19.02.2016, 19:13

Sędziowie i prokuratorzy chcąc uniknąć ujawnienia całości majątków w oświadczeniach majątkowych stosowali ich rozdzielczość. Rząd chce to ukrócić wprowadzając jawność majątków. "Zachowanie niektórych sędziów jest nie zrozumiałe i nie etyczne, sędzia powinien być strażnikiem prawa i być świadomym konsekwencji"- komentuje Tomasz Pietryga z "Rzeczpospolitej".

 

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE