Przyszłość druku w wymiarze 3D

aktualizacja: 15.01.2016, 16:50

Wg Gartnera w tym roku nastąpi podwojenie ilości drukarek 3D do ok 500 000 sztuk. Druk 3d zaczynają wychodzić z dużych firm przemysłowych a przenoszą się do małych firm i szkół. Komentuje Przemysław Kazanowski, prezes zarządu firmy 3DKreator w rozmowie z Adamem Sanockim.

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE