Rosja: grzybiarz znokautował niedźwiedzia

aktualizacja: 12.08.2017, 19:54
Foto: Fotolia

Historia z rosyjskiego Uralu przypomina fragment z filmu „Zjawa” z Leonardo DiCaprio w roli głównej.

Policja obwodu swierdłowskiego w Rosji opisuje historię 44-letniego Aleksandra Łopachina, który poszedł na grzyby i spotkał niedźwiedzicę z małym. Zwierzę od razu rzuciło się na mężczyznę, powaliło na ziemię i zaczęło go gryźć i drapać. Bezradny grzybiarz zasłonił głowę rękami, ale w pewnym momencie zrozumiał, że niedźwiedzica nie zamierza się wycofywać. Wtedy okrwawiony Łopachin podniósł się, złapał zwierzę za głowę i zaczął zadawać mocne ciosy w mordę. Zaskoczona i ogłuszona niedźwiedzica usiadła, a po chwili odeszła wraz z małym.

Grzybiarz udał się na najbliższą łąkę, by złapać sieć komórkową i zadzwonić na pogotowie. Gdy przyjechali ratownicy, zobaczyli krwawiącego mężczyznę z pogryzionymi rękami, głową i plecami. Miał odgryzione ucho i kawałek nosa. Rosyjskie media porównały tę historię do fragmentu ze znanego filmu "Zjawa" gdzie główny bohater (Leonardo DiCaprio) toczy pojedynek z niedźwiedziem.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE