Śmierć Polaka w Rimini

aktualizacja: 28.08.2017, 19:14
Foto: Flickr, fot. Rutger Blom

We włoskiej miejscowości Rimini, w której doszło do brutalnego gwałtu na Polce i do pobicia jej męża, zginął Polak. Ciało 45-letniego turysty znaleziono w jednym z hotelowych basenów.

REDAKCJA POLECA

Z zeznań obsługi hotelowej wynika, że mężczyzna przyjechał na wakacje z matką.

W nocy z niedzieli na poniedziałek, po wypiciu dużej ilości alkoholu, Polak przemieszczał się po terenie kompleksu wypoczynkowego, po korytarzach hotelu i ogrodzie.

Nad ranem pracownicy hotelu poprosili, aby mężczyzna udał się do swojego pokoju, Polak jednaj zniknął.

O 6 rano jego ciało znaleziono w  hotelowym basenie.

Na miejsce wezwana została policja. Przyczyny śmierci Polaka ustali sekcja zwłok. 

Komentarz dnia
Żródło: RMF FM

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE