Dreamliner 787-10 dołączył do rodziny Boeinga

aktualizacja: 17.02.2017, 13:48

Dziś premiera najnowszego Dremlinera. 787-10 jest najnowszym i największym członkiem rodziny Boeinga 787. Wykorzystuje on sprawdzoną technologię oraz niespotykaną wydajność, zużywa bowiem o 10 procent mniej paliwa niż samoloty w najlepszych ofertach proponowanych przez konkurencję oraz jest o 25 procent lepszy od samolotów, które ma zastąpić.

Komentarz dnia
Żródło: boeing.com

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE