Groźny napis "BOOM" w brukselskim metrze

aktualizacja: 30.03.2016, 22:18

Chwile grozy przeżyli dziś pasażerowie metra w belgijskiej stolicy. Na wyświetlaczu jednego ze składów pojawił się napis "BOOM".

REDAKCJA POLECA

Do zdarzenia doszło 8 dni po zamachach terrorystycznych w brukselskim metrze i na lotnisku Zaventem, w wyniku których zginęły 32 osoby.

Pasażerowie natychmiast zareagowali, wzywając na miejsce pracowników obsługi metra. 

Ustalono, że był to błąd komputera, ale wykluczono atak hakerów. Zbiegiem okoliczności zniekształcone litery utworzyły napis, który można było odczytać jako "BOOM". Tak też odczytała go większość pasażerów, uwrażliwionych po ostatnich wydarzeniach. 

Napis został natychmiast wyłączony, a metro przeprosiło za "przykre zdarzenie". 

Żródło: TVN24

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE