Groźny napis "BOOM" w brukselskim metrze

aktualizacja: 30.03.2016, 22:18
Foto: Twitter

Chwile grozy przeżyli dziś pasażerowie metra w belgijskiej stolicy. Na wyświetlaczu jednego ze składów pojawił się napis "BOOM".

REDAKCJA POLECA
30.03.2016
Belgia: W komputerze zamachowca z Brukseli plany siedziby premiera
30.03.2016
Belgia: Lotnisko Zaventem w Brukseli będzie zamknięte do jutra
kariera
Millenialsi - czego oczekują od pracodawcy?

Do zdarzenia doszło 8 dni po zamachach terrorystycznych w brukselskim metrze i na lotnisku Zaventem, w wyniku których zginęły 32 osoby.

Pasażerowie natychmiast zareagowali, wzywając na miejsce pracowników obsługi metra. 

Ustalono, że był to błąd komputera, ale wykluczono atak hakerów. Zbiegiem okoliczności zniekształcone litery utworzyły napis, który można było odczytać jako "BOOM". Tak też odczytała go większość pasażerów, uwrażliwionych po ostatnich wydarzeniach. 

Napis został natychmiast wyłączony, a metro przeprosiło za "przykre zdarzenie". 

Komentarz dnia
Żródło: TVN24

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE