Pijany policjant wpadł do basenu

aktualizacja: 17.02.2017, 16:06
Foto: Policja

Komendant policji ze Szczekocina stracił stanowisko. Nagi funkcjonariusz w zeszłym roku wpadł pijany do basenu. W tym czasie w wodzie bawiły się dzieci.

Do zdarzenia doszło w sierpniu ubiegłego roku. Jacek H. pijany wpadł do basenu, w którym bawiły się dzieci. Dodatkowo komendant ze Szczekocina był w tym czasie zupełnie nagi. Z pomocą przyszli mu koledzy, którzy okryli go kocem i wyprowadzili z obiektu. Świadkowie zdarzenia relacjonują, że H. nie był w stanie utrzymać się na nogach.

Wobec funkcjonariusza wszczęto postępowanie dyscyplinarne. Pod koniec stycznia ruszyła procedura, której celem było odwołanie komendanta ze stanowiska.

Na początku lutego policjant złożył wniosek o zwolnienie ze służby, ale w związku z toczącym się postępowaniem, nie został przyjęty.

W ubiegłym tygodniu odwołano Jacka H. ze stanowiska.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE