Kongres Prawników budzi zainteresowanie

aktualizacja: 05.05.2017, 06:21
Foto: Fotolia.com

Od 24 kwietnia chęć udziału w Kongresie zgłosiło 700 osób. Samorządy: adwokacki, radcowski i sędziowski, liczą, że chętnych będzie jeszcze więcej.

Pierwszy taki Kongres Prawników Polskich odbędzie się 20 maja w Katowicach. Zwołali go prezesi: Krajowej Rady Radców Prawnych, Naczelnej Rady Adwokackiej i Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia. Rejestracja chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu ruszyła 24 kwietnia.

– W ciągu dziesięciu dni od rozpoczęcia rejestracji na Kongres zgłosiło się ok. 700 osób. Mniej więcej po równo adwokatów, sędziów i radców prawnych. Reprezentantów innych zawodów jest ok. 50 – informuje Naczelna Rada Adwokacka. Zaznacza jednak, że po długim majowym weekendzie liczba osób zarejestrowanych będzie rosnąć.

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów "Rzeczpospolitej"

Zamów subskrypcję TANIEJ O VAT
i czytaj bez ograniczeń!

Kup teraz
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE