24. Pani Ewa PIOTROWSKA Sąd Okręgowy w Gdańsku
25. Pani Monika ROSŁAN-KARASIŃSKA
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
26. Pan Szymon ROŻEK Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu
27. Pani Olga RYBUS Sąd Okręgowy w Olsztynie
28. Pani Małgorzata SEROCKA Sąd Okręgowy we Włocławku
29. Pan Tomasz SPROCH Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze
30. Pani Monika STRZYŻEWSKA Sąd Okręgowy w Ostrołęce
31. Pan Ryszard SUŁTANOWSKI Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze
32. Pani Aleksandra SZATKOWSKA Sąd Okręgowy we Włocławku
33. Pan Jarosław TURCZYN Sąd Okręgowy w Słupsku
34. Pan Hubert WICIK Sąd Okręgowy w Kielcach
35. Pan Jacek WOJDYN Sąd Okręgowy w Sieradzu
36. Pani Agnieszka WOJNAROWICZ-POSŁUSZNA Sąd Okręgowy w Lublinie
37. Pani Lidia ZIARKO Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu
sędziowie Sądów Rejonowych
38. Pani Agnieszka ADAMCZEWSKA Sąd Rejonowy w Zgierzu
39. Pan Michał BANASZAK
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
40. Pani Małgorzata BANASZEWSKA Sąd Rejonowy w Szczytnie
41. Pani Katarzyna BARTOSIEWICZ Sąd Rejonowy w Grudziądzu
42. Pan Radosław BARTOSZEWSKI
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
43. Pan Łukasz BILIŃSKI Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
44. Pani Magdalena BOJARSKA Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
45. Pani Natalia BONOWICZ Sąd Rejonowy w Inowrocławiu
46. Pani Magdalena CEKIERA-BANAŚ Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
47. Pani Joanna CHUDEK Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
48. Pani Dominika CZARNECKA Sąd Rejonowy w Tczewie
49. Pani Małgorzata CZEREDYS-WÓJTOWICZ Sąd Rejonowy w Zgorzelcu
50. Pani Anna GŁĄBIKOWSKA Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
51. Pani Olga GOSZKA Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich
52. Pani Anna GURTOWSKA Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
53. Pani Beata IŁOWSKA-NAPIÓRKOWSKA Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
54. Pan Mariusz JAKUBIAK Sąd Rejonowy w Zgorzelcu
55. Pan Mariusz JURKIEWICZ Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
56. Pani Aneta KAFTAŃSKA Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
57. Pan Bartosz KASIELSKI Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
58. Pan Aleksander KASPROWICZ Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
59. Pan Łukasz KLATKA Sąd Rejonowy w Żyrardowie
60. Pan Jędrzej KONDEK Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
61. Pani Malwina KOSTYSZYN-KRUPIŃSKA Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
62. Pani Justyna KOSZYKA Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
63. Pani Karolina KOZIEŁ Sąd Rejonowy w Kościerzynie
64. Pani Beata KOZIOŁEK Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej
65. Pani Marzena KOZŁOWSKA Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
66. Pani Ewa KRÓL-LASOTA Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
67. Pani Małgorzata KURJATA Sąd Rejonowy w Krotoszynie
68. Pani Agnieszka LESZCZYŃSKA Sąd Rejonowy w Łęczycy
69. Pani Olga LEŚNIAK
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
70. Pani Agata LIPIŃSKA Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
71. Pan Paweł LONGIER Sąd Rejonowy w Gnieźnie
72. Pan Piotr ŁOSOŚ Sąd Rejonowy w Gnieźnie
73. Pan Paweł ŁUCZYŃSKI Sąd Rejonowy w Gliwicach
74. Pan Szymon ŁUKASIEWICZ Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
75. Pan Bartłomiej MARCHLEWSKI Sąd Rejonowy w Zabrzu
76. Pani Agnieszka MARCISZEL Sąd Rejonowy w Sokółce
77. Pani Agnieszka MARCZEWSKA-BAŁDYGA Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
78. Pan Witold MARWEG Sąd Rejonowy w Olsztynie
79. Pani Anna MIŚ Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie
80. Pani Alicja MLECZKO Sąd Rejonowy w Chrzanowie
81. Pan Konrad MOSTOWIK Sąd Rejonowy w Świebodzinie
82. Pani Magdalena MROCZKOWSKA Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
83. Pani Magdalena MYSŁOWSKA-MARCZAK Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
84. Pan Robert OSTATEK Sąd Rejonowy w Wyszkowie
85. Pani Anna OSTROWSKA Sąd Rejonowy w Oławie
86. Pani Gabriela PERCZAK Sąd Rejonowy w Gliwicach
87. Pani Ilona PIŃKOWSKA Sąd Rejonowy w Pułtusku
88. Pani Magdalena PNIEWSKA Sąd Rejonowy w Brodnicy
89. Pani Dominika PODPORA Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
90. Pan Adam PRUSZYŃSKI Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
91. Pani Anna RAPACZ Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
92. Pan Rafał ROMATOWSKI Sąd Rejonowy we Włocławku
93. Pani Żaneta SELIGA-KACZMAREK Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
94. Pani Joanna SOBIECHART Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
95. Pani Barbara STACH-ŻYDOWSKA Sąd Rejonowy w Oławie
96. Pani Katarzyna STĘPIEŃ Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim
97. Pani Natalia STRYCZEK Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
98. Pani Beata SZYMAŃSKA Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim
99. Pani Marlena WARZYBOK Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
100. Pani Magdalena WIERZEJSKA Sąd Rejonowy w Bartoszycach
101. Pani Monika WOJCIECHOWSKA Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
102. Pan Maciej WÓJCICKI Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
103. Pani Barbara WÓJCIK Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
104. Pani Agnieszka WROŃSKA-MACHNICKA Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
105. Pani Agnieszka WYROBEK Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
106. Pani Monika ZAŃ Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
107. Pan Jarosław ZARĘBSKI Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
108. Pani Anna ZIMOWSKA-LEGUTKO Sąd Rejonowy w Dąbrowie Tarnowskiej
109. Pani Karina ZIÓŁKOWSKA Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie