Sprawa Trybunału zaważy na losach Polski

aktualizacja: 30.03.2016, 12:33

Jesteśmy w obliczu przełomu. Czeka nas spotkanie przywódców partii, wizyta wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej. Sam PiS wysyła sprzeczne sygnały co do swojego stanowiska w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. Decyzja w tych sprawach zaważy na losach Polski. Komentują socjolog Jadwiga Staniszkis i Jacek Nizinkiewicz z "Rzeczpospolitej".

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE