Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Rzšd PiS

Wykład Beaty Szydło na uczelni o. Rydzyka

PAP/Marcin Obara
Premier poprowadzi wykład w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Beata Szydło weŸmie udział w kongresie "Katolicy i Niepodległoœć – szanse i zagrożenia"

Kongres odbędzie się w dniach 24-25 listopada. Kongres o godzinie 10 otworzy o. Tadeusz Rydzyk. 

Pierwszego dnia jeden z wykładów poprowadzi premier Beata Szydło. "Niepodległoœć Ojczyzny – zadanie polityka" - taki wykład ma poprowadzić prezes Rady Ministrów. Wœród prelegentów będš również wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Magdalena Gawin i wiceminister spraw zagranicznych Jan Dziedziczak.

Udział w kongresie będzie płatny. Za wstęp na pierwszy dzień kongresu, podczas którego zaplanowano 8 prelekcji i wieczór artystyczny, trzeba zapłacić 100 złotych. Cena wzrasta, gdy uczestnik chce dokupić obiad i kolację. Koszt maksymalnie wyniesie 180 złotych.

Za drugi dzień kongresu, gdy odbędzie się 6 prelekcji oraz podsumowanie kongresu, trzeba zapłacić 50 zł lub 100 zł w przypadku dokupienia obiadu.

W zwišzku z zaplanowanymi wystšpieniami prelegentów z zagranicy, uczelnia zapewnia uczestnikom symultaniczne tłumaczenie na język polski.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL