Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Rzšd PiS

Paweł Szefernaker: Kampania "Sprawiedliwe sšdy" podlega ministerstwu

PAP/Tomasz Gzell
- Jestem przekonany, że fundacja realizuje tę kampanię zgodnie ze statutem i celami, do jakich została powołana - mówił o kampanii "Sprawiedliwe sšdy" Paweł Szefernaker

O kampanii Polskiej Fundacji Narodowej mówił w TVN24 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Paweł Szefernaker.

- Każdš kampanię należy oceniać z perspektywy całoœci. Mam wrażenie, że nikt z nas nie widział całej kampanii. Wydaje się, że fundacja zaczęła jej pierwszy etap. Czekam na to, jak będziemy mogli jš ocenić przez pryzmat kosztów - skomentował.

Szefernaker dodał, że za przeprowadzeni projektu odpowiedzialna jest "fundacja podległa rzšdowi, jednemu z ministerstw".

- Jestem przekonany, że fundacja realizuje tę kampanię zgodnie ze statutem i celami, do jakich została powołana. Tak jak powiedziałem, kampanię będzie można ocenić, kiedy w całoœci zostanie przeprowadzona - mówił goœć programu.

Kampanię "Sprawiedliwe sšdy", która dotyczy reformy wymiaru sprawiedliwoœci, przedstawiono w ubiegłym tygodniu na konferencji prasowej, w której uczestniczyła premier Beata Szydło. Kampania - zdaniem jej twórców - ma na celu wyjaœnienie polskiej i œwiatowej opinii publicznej potrzebę reformy wymiaru sprawiedliwoœci w Polsce oraz pokazanie, że znajdujš się one w nurcie œwiatowego dziedzictwa demokratycznego. Częœciš kampanii sš strony internetowe: sprawiedliwesady.pl i takjakbylo.pl. Kampania ma się toczyć w telewizji, Internecie i na ulicach, gdzie pojawiły się pierwsze billboardy z hasłem "Niech zostanie tak jak było. Czy na pewno tego chcesz?". Powstały też profile "Sprawiedliwe sšdy" na Facebooku i Twitterze oraz kanał na Youtube.

Misjš powołanej latem zeszłego roku Polskiej Fundacji Narodowej jest budowa pozytywnego wizerunku Polski w kraju i za granicš.

Więcej: TVN24

ródło: TVN24

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL