Należy uzdrowić polskie sądy

aktualizacja: 13.09.2017, 12:07

Gośćmi programu Tomasza Pietrygi #RZECZoPRAWIE byli Marek Balicki, Bartłomiej Wróblewski, Arkadiusz Myrcha i Marek Domagalski.

 

Marek Balicki, były minister zdrowia z SLD: o reformie ochrony zdrowia.

 

Bartłomiej Wróblewski, poseł PiS: reforma sądownictwa.

 

Arkadiusz Myrcha, poseł PO: reforma sądownictwa.

 

Marek Domagalski, dziennikarz „Rzeczpospolitej": wczorajsze orzeczenie Sądu Najwyższego w sprawie Trybunału Konstytucyjnego.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE