Czy czekają nas zmiany konstytucji?

aktualizacja: 05.05.2017, 09:24

Gośćmi programu Tomasza Pietrygi #RZECZoPRAWIE byli dr Ryszard Piotrowski, Arkadiusz Myrcha oraz Bartłomiej Wróblewski, z którymi rozmawialiśmy o tym, czy potrzebna jest zmiana konstytucji.

 

Dr Ryszard Piotrowski, konstytucjonalista z UW

 

Arkadiusz Myrcha, poseł PO

 

Bartłomiej Wróblewski, poseł PiS

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE