Zmiana warty w polskiej polityce już się dokonała

aktualizacja: 12.09.2017, 11:31

Gośćmi programu Michała Kolanki #RZECZoPOLITYCE byli Monika Rosa, Barbara Nowacka oraz Borys Budka.

 

Monika Rosa, posłanka Nowoczesnej: co dalej z Puszczą Białowieską, sytuacja w Nowoczesnej przed wyborami, polityczna jesień.

 

Barbara Nowacka, liderka Inicjatywy Polskiej: po Kongresie Kobiet, jak przebiega akcja „Ratujmy Kobiety”, sytuacja lewicy.

 

Borys Budka, wiceprzewodniczący PO: reforma sądownictwa, spotkanie u prezydenta Andrzeja Dudy, kampania Polskiej Fundacji Narodowej.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE