Prezydent Duda nie będzie liderem opozycji

aktualizacja: 13.09.2017, 10:03

Gośćmi programu Zuzanny Dąbrowskiej #RZECZoPOLITYCE byli Sławomir Neumann, Michał Seweryński i Dorota Warakomska.

 

Sławomir Neumann, szef klubu PO: spotkania prezydenta z klubami, sondaże słabe dla opozycji, pozycja premier Szydło.

 

 

Michał Seweryński, wicemarszałek Senatu: pozycja prezydenta w sporach z parlamentem, prezydenckie projekty ustaw sądowych, nowy sezon polityczny.

 

 

Dorota Warakomska, Kongres Kobiet: po obradach w Poznaniu, projekty ustaw zaostrzających i liberalizujących prawo aborcyjne.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE