Polska ma moralne prawo do reparacji

aktualizacja: 14.09.2017, 10:06

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Aleksander Kwaśniewski, Paweł Kowal i Paulina Młynarska.

 

Aleksander Kwaśniewski, były prezydent RP: zmiany w prawie, prezydenckie ustawy o sądach, referendum konstytucyjne, sytuacja opozycji.

 

Paweł Kowal, były wiceminister spraw zagranicznych w rządzie PiS: reperacje wojenne, polityka historyczna, sondaże dające PiS dużą przewagę nad opozycją.

 

Paulina Młynarska, dziennikarka, pisarka, feministka: nowa książka "Rebel", prawa kobiet, zapowiadane zmiany w prawie aborcyjnym, festiwal w Opolu. 

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE