„Nie ma solidarności Grupy Wyszehradzkiej”

aktualizacja: 01.09.2017, 09:25

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Leszek Miller oraz Rafał Trzaskowski.

 

Leszek Miller, były premier RP, szef MSWiA, szef SLD: kto wprowadzał Polskę do UE, jaka jest dzisiaj pozycja naszego kraju w Unii, reakcja rządu na nawałnice i zjednoczenie się lewicy przed wyborami samorządowymi.

 

Rafał Trzaskowski, poseł PO,wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej, były wiceszef MSZ: polska polityka międzynarodowa.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE