„Więzienie dla Wałęsy? W Polsce mamy jedno prawo”

aktualizacja: 25.08.2017, 11:57

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Zbigniew Kuźmiuk oraz Jan Guz.

Zbigniew Kuźmiuk, eurodeputowany PiS: reparacje wojenne, które Niemcy miałyby płacić Polsce, rocznicowe obchody porozumień sierpniowych, referendum konstytucyjne organizowane przez prezydenta.

Jan Guz, przewodniczący OPZZ: prezydenckie konsultacje ws. referendum konstytucyjnego, efekty ustawy o zgromadzeniach, reforma edukacyjna.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE