„Władzę sprawują obywatele”

aktualizacja: 28.08.2017, 12:34

Gośćmi programu Michała Kolanki #RZECZoPOLITYCE byli Ryszard Czarnecki oraz Piotr Apel.

Ryszard Czarnecki, wiceprzewodniczący PE: polski spór z Francją, co dalej z kwestią pracowników delegowanych, referendum konstytucyjne Andrzeja Dudy. 

Piotr Apel, poseł Kukiz 15: referendum konstytucyjne, Polska a UE, tematy politycznej jesieni.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE