Granie w kotka i myszkę z KE skończy się źle

aktualizacja: 11.08.2017, 12:52

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Katarzyna Jagiełło oraz Michał Bryndal.

Katarzyna Jagiełło, Greenpeace: Puszcza Białowieska oraz dzień pszczół w Polsce.

Michał Bryndal, perkusista Voo Voo: koncert Voo Voo w Dolinie Charlotty przed Patti Smith na Festiwalu Legend Rocka, wpływ muzyki na politykę i zaangażowanie się artystów w protesty uliczne.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE