„Polska nie potrafi się odnaleźć”

aktualizacja: 16.08.2017, 13:01

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Janusz Piechociński oraz Dorota Abdelmoula.

Janusz Piechociński, były wicepremier, minister gospodarki i szef PSL: sytuacja gospodarcza w Polsce.

Dorota Abdelmoula, dziennikarka Katolickiej Agenci Informacyjnej, była rzecznik Światowych Dni Młodzieży: książka „Halo, tu Franciszek. Prywatne rozmowy Papieża”, wpływ papieża Franciszka na świat, pokolenie ŚDM. 

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE