Jesteśmy niekompatybilni z UE

aktualizacja: 03.08.2017, 12:25

Gośćmi programu Michała Kolanki #RZECZoPOLITYCE byli Michał Szczerba oraz Piotr A. Maciążek.

 

Michał Szczerba, poseł PO: Tusk w Polsce, co dalej z opozycją po protestach, obóz władzy po podwójnym wecie Dudy.

 

Piotr A. Maciążek, ekspert ds. bezpieczeństwa energetycznego, redaktor naczelny portalu Energetyka24: Nord Stream 2, relacje Polska UE na tle bezpieczeństwa energetycznego, po wizycie Trumpa – dostawy gazu z USA.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE