„Jesteśmy jednym wielkim obozem dobrej zmiany”

aktualizacja: 04.08.2017, 12:20

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Ryszard Czarnecki oraz Michał Wójcik.

Ryszard Czarnecki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego: łamanie unijnych procedur przez Polskę oraz o domaganie się przez Polskę od Niemiec reparacji wojennych.

Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości: zapowiadane zmiany w prawie, spór między ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro a prezydentem Andrzejem Dudą  oraz przesłuchaniu Donalda Tuska.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE