„Poseł Mularczyk zamiast potwora z Loch Ness”

aktualizacja: 08.08.2017, 12:33

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Kazimierz Marcinkiewicz oraz Grzegorz Schetyna.

Kazimierz Marcinkiewicz, były premier RP w rządzie PiS: dwa lata prezydentury Andrzeja Dudy, sytuacja w PiS oraz odszkodowania niemieckie.

Grzegorz Schetyna, szef PO, były szef MSZ, MSWiA, marszałek Sejmu: reforma sądownictwa, afera taśmowa, reparacje wojenne.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE