„Nie boję się pytań ws. katastrofy smoleńskiej”

aktualizacja: 26.07.2017, 13:16

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Ewa Kopacz i Artur Rojek.

Ewa Kopacz, była premier RP: zmiany w sądownictwie i spór w obozie władzy.

Artur Rojek, pomysłodawca i dyrektor OFF Festivalu, muzyk, były lider Myslovitz: się OFF Festival 2017, muzycy angażujący się w politykę.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE