Potrzeba więcej pieniędzy na naukę i badania

aktualizacja: 10.07.2017, 11:27

Gośćmi programu Michała Kolanki #RZECZoPOLITYCE byli Tadeusz Iwiński oraz Tomasz Smura.

 

Tadeusz Iwiński, SLD: czy wizyta Donalda Trumpa miała duże/historyczne znaczenie, co udało się, co się nie udało, polski kontekst.

 

Tomasz Smura, Kierownik Biura Analiz Fundacji Pułaskiego. międzynarodowy kontekst wizyty Donalda Trumpa, G20, spotkanie Trump-Putin.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE