„Dwa plemiona w Polsce to dwa różne narody”

aktualizacja: 12.07.2017, 12:19

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Krzysztof Brejza oraz Andrzej Celiński.

Krzysztof Brejza, poseł PO, członek komisji śledczej ds. Amber Gold, minister sprawiedliwości w gabinecie cieni PO: prace komisji Amber Gold i sprawa SKOK-ów.

Andrzej Celiński, były działacz opozycji demokratycznej, były minister kultury: udział w kontrmanifestacjach smoleńskich i solidarność z Lechem Wałęsą, którego "Solidarność" chce pozbawić tytułu honorowego członka związku.

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE