Wizyta Donalda Trumpa w Polsce

aktualizacja: 04.07.2017, 10:10

Gośćmi programu Michała Kolanki #RZECZoPOLITYCE byli dr Bartosz Rydliński oraz Monika Rosa.

 

dr Bartosz Rydliński, politolog UKSW: wizyta Donalda Trumpa w Polsce, polska dyplomacja a UE, kwestie uchodźców na tle przekazu PiS w Przysusze.

 

Monika Rosa, posłanka Nowoczesnej: po kongresie PiS i Radzie Krajowej PO, spór o Puszczę Białowieską, tematy eko w polityce, opozycja wobec Donalda Trumpa w Polsce.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE