Wystąpienie Trumpa nie przyniesie przełomu

aktualizacja: 05.07.2017, 10:11

Gośćmi programu Michała Kolanki #RZECZoPOLITYCE byli Bogusław Sonik oraz Anna-Maria Żukowska.

 

Bogusław Sonik, poseł PO: reprywatyzacja i sytuacja polityczna w Krakowie, smog, Puszcza Białowieska, sytuacja PO i komentarze po kongresie w Przysusze, Donald Trump w Polsce.

 

Anna-Maria Żukowska, rzecznik SLD: wizyta Donalda Trumpa w Polsce, powrót tematu aborcji i wniosek grupy posłów PiS do Trybunału Konstytucyjnego, wybory samorządowe, sytuacja lewicy.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE