Piątek: Nie zabije mnie tajemniczy samochód

aktualizacja: 30.06.2017, 08:20

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Rafał Bochenek, Tomasz Piątek oraz Ryszard Kalisz.

 

Rafał Bochenek, rzecznik rządu. Z ministrem Bochenkiem rozmawialiśmy o kongresie PiS, rekonstrukcji rządu, wizycie Donalda Trumpa w Polsce i bieżących wydarzeniach politycznych.

 

Tomasz Piątek, dziennikarz i pisarz, autor książki "Macierewicz i jego tajemnice": o swojej książce, wątpliwościach wobec szefa MON i odpowiedzialności jaką może ponieść za pisanie o Antonim Macierewiczu.

 

Ryszard Kalisz, lider stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska, były szef MSWiA, pytanie o start w wyborach na prezydenta stolicy oraz o reprywatyzacji i działaniach szefa MSWiA. 

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE