Początek problemów Antoniego Macierewicza

aktualizacja: 29.06.2017, 11:45

Gośćmi programu Zuzanny Dąbrowskiej #RZECZoPOLITYCE byli Tomasz Siemoniak, Paulina Hennig-Kloska oraz prof. Ewa Maria Marciniak.

 

Tomasz Siemoniak, były minister obrony, poseł PO – Co Polska ma do zrobienia w Unii w sprawie wspólnych wojsk? Plany PO na wakacje, Amber Gold.

 

Paulina Hennig-Kloska – rzeczniczka i posłanka Nowoczesnej. Amber Gold, gospodarka, kredyty frankowe. 

 

Prof. Ewa Maria Marciniak, politolog, szefowa katedry politologii UW – sytuacja partyjna przed wakacjami.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE