„Taśmy mają przykryć wycinkę Puszczy”

aktualizacja: 12.06.2017, 13:51

Gośćmi programu Michała Kolanki #RZECZoPOLITYCE byli Barbara Nowacka, Adam Szłapka oraz Jakub Stefaniak.

Barbara Nowacka, liderka Inicjatywy Polskiej: miesięcznica, afera taśmowa, projekt komitetu „Ratujmy Kobiety” liberalizujący aborcję, czy Władysław Frasyniuk będzie nowym liderem opozycji?

 

Adam Szłapka, poseł Nowoczesnej: propozycja Nowoczesnej dotycząca miesięcznic, kampania samorządowa, sprawa Małgorzaty Sadurskiej, polska polityka zagraniczna po wyborach we Francji i w Wielkiej Brytanii.

 

Jakub Stefaniak, rzecznik PSL: miesięcznica, powrót afery taśmowej, propozycja PSL dotycząca abonamentu, propozycje emerytalne PiS a program ludowców.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE