„Nie da się wygumkować wystąpienia Szydło”

aktualizacja: 16.06.2017, 10:54

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Marek Jurek, prezes Prawicy Rzeczpospolitej i eurodeputowany PiS, Michał Szczerba, poseł PO oraz Pablopavo, czyli Paweł Sołtys- wokalista Vavamuffin.

 

Marek Jurek, prezes Prawicy Rzeczpospolitej i eurodeputowany PiS: czego spodziewać się po „Chrześcijańskim Kongresie Społecznym”, który odbędzie się w najbliższą sobotę, czy należy przyjmować uchodźców, czy rząd zawiódł nadzieje Polaków.

 

Michał Szczerba, poseł PO: wypowiedź premier Beaty Szydło w Auschwitz, miesięcznice smoleńskie, „córki leśniczego”.

 

Paweł Sołtys, Pablopavo - wokalista Vavamuffin, autor tekstów i dziennikarz: najnowsza płyta Vavamuffin "V", album solowy Pablopavo i Ludziki „Ladinola”, Jolanta Brzeska i Przystanek Woodstock.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE