„Niepłacenie na dzieci to ich okradanie”

aktualizacja: 08.06.2017, 10:26

Gośćmi programu Zuzanny Dąbrowskiej #RZECZoPOLITYCE byli Sylwia Spurek, Jerzy Stepień oraz Piotr Tyma.

 

Dr Sylwia Spurek, zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich: zmiany w alimentach.

 

Jerzy Stepień, były prezes Trybunału Konstytucyjnego: ustawa o KRS, o ustroju sądów powszechnych, walka rządu z sędziami.

 

Piotr Tyma, prezes Związku Ukraińców w Polsce: relacje polsko-ukraińskie, napięcie w Przemyślu przed grekokatolicką procesją.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE