„Pozycja Macierewicza została zachwiana"

aktualizacja: 21.04.2017, 10:52

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Ryszard Petru, Cezary Tomczyk oraz Maria Nurowska.

 

Ryszard Petru, szef Nowoczesnej: o nowym otwarciu w Nowoczesnej, sytuacji gospodarczej, planach ministra Mateusza Morawieckiego oraz relacjach z innymi ugrupowaniami opozycyjnymi.

 

Cezary Tomczyk, poseł PO: o problemach Tuska i sytuacji w MON oraz bieżącej sytuacji politycznej.

 

Maria Nurowska, pisarka: o swojej najnowszej powieści "Dziesięć godzin", przyjaźni z Ryszardem Kuklińskim oraz o odczuciach na otaczającą polską rzeczywistość polityczną. 

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE